Chales Itapeva Ecovillage
| Wi-Fi | Γρήγορο check-in/ -out | Αθλητικές δραστηριότητες Ένα γήπεδο γκολφ Πεζοπορία |
| Σπα & Ευεξία Σπα και κέντρο ευεξίας Μασάζ σε όλο το σώμα Μασάζ κεφαλής Μασάζ πλάτης Τζακούζι | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η βίλα Chales Itapeva Ecovillage Torres απέχει περίπου 3 χλμ. από το Πάρκο Guarita και προσφέρει πρόσβαση σε διάφορα τουριστικά σημεία της περιοχής. Αυτή η καταφύγιο προσφέρει στους επισκέπτες μια χαλαρωτική εμπειρία παρέχοντας πρόσβαση στο τζακούζι.
Το Πάρκο Αερόστατων βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με αυτοκίνητο.
Η βίλα Chales Itapeva Ecovillage διαθέτει κουζίνα, καθώς και σύγχρονες παροχές, όπως δωρεάν ασύρματο internet. Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν μπανιέρα σπα και ντους. Για περισσότερη άνεση προσφέρονται μπουρνούζια και πετσέτες.
Το κατάλυμα διαθέτει ιδιωτική κουζίνα, καθώς και τραπεζαρία για μαγείρεμα στον χώρο. Η κουζίνα επίσης διαθέτει ψυγείο, φούρνο και γυάλινα σκεύη. Το πλησιέστερο αεροδρόμιο είναι Πληροφορίες σχετικά με το Τόρεες, που βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από αυτό το κατάλυμα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- ΛουθηραΝικό ΠαΝεπιστήμιο ΒραζιΛίας3,7 χλμ.
- Κρατικό Πάρκο Itapeva1,5 χλμ.
- Guarita3,5 χλμ.
- Filhote da Torre Sul3,4 χλμ.
- Hangar8903,7 χλμ.
- Παραλία Praia da Itapeva2,4 χλμ.
- Torre Sul3,4 χλμ.
- Praia da Guarita3,5 χλμ.
- Παραλία Torres Beach2,6 χλμ.
- το Πάρκο Guarita3,6 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Τόρεες8 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- VIP check-in/ -out
- Γρήγορο check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Δωμάτιο με θυρίδες
- Αυτόματοι πωλητές
- Πυροσβεστήρες
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
- Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
- Ειδικά διαιτητικά μενού
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Σπα και κέντρο ευεξίας
- Τζακούζι
- Μασάζ πλάτης
- Μασάζ κεφαλής
- Μασάζ σε όλο το σώμα
- Μασάζ πελμάτων
- Πεζοπορία
- Ένα γήπεδο γκολφ
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες για κατοικίδια ζώα
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
- Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
- Ποτό καλωσορίσματος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Θέρμανση
- Έπιπλα κήπου
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Σε η βίλα Chales Itapeva Ecovillage έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η βίλα Chales Itapeva Ecovillage μπορούν να παρκάρουν σε χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Τόρεες από η βίλα Chales Itapeva Ecovillage;
Η βίλα Chales Itapeva Ecovillage απέχει 5 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Τόρεες. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η βίλα Chales Itapeva Ecovillage;
Το κόστος διαμονής σε η βίλα Chales Itapeva Ecovillage αποτελεί 77$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε αυτή η βίλα;
Μπορείτε να μένετε σε αυτή η βίλα με το κατοικίδιο ζώο σας.